Seřizovač pro INTERPLEX Písek

Průměrný čistý výdělek od 134 Kč/hod.

Máte zkušenost se seřizováním a obsluhou automatických lisů? Vyhovuje Vám práce v 3 směnném provozu?
Staňte se součástí týmu našeho zákazníka, jež se zabývá lisováním pro automobilový i elektrotechnický průmysl a rozšiřte si praxi.

Co od Vás potřebujeme?

  • Fyzickou zdatnost, dobrý zdravotní stav, nic víc.

Co od nás dostanete?

  • Práci na hlavní pracovní poměr.
  • Variabilní složku mzdy 0 - 3 000 Kč/měsíc.
  • Příplatek za odpolední směnu 8 Kč/hod.
  • Příplatek za noční směnu 11 Kč/hod.
  • Příplatek za práci ve ztížených podmínkách 8 Kč/hod.
  • 5 dní dovolené navíc.
  • Stravenky v hodnotě 50 Kč.
  • Možnost ubytování s příspěvkem nebo příspěvek na vlastní ubytování až 3 100 Kč/měsíc.
  • Výhodné telefonní tarify od T-Mobile.
  • Zřízení a vedení bankovního účtu za výhodných podmínek.

Co budete dělat?

Podílet se na seřizování automatických lisů, obsluze automatických lisů, najíždění nové výroby.

Jdete do toho?

Správná volba! Stačí jen kliknout na tlačítko ODPOVĚDĚT a odeslat tak přihlášku k výběrovému řízení Kláře nebo volejte naši BEZPLATNOU LINKU +420 800 310 013. Potřebujeme Vás!

Není tato nabídka Váš šálek kávy?

Další volné pozice naleznete na http://dpwork.jobs.cz nebo se podívejte na www.facebook.com/dpwork.cz.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Za Pazdernou 1531, 397 01  Písek-Budějovické Předměstí, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Mzda

28250 Kč/měsíc

Benefity

Stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, ubytování/příspěvek na ubytování

Požadované vzdělání

Základní

Zadavatel

DP WORK s.r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Hana Roušalová
Třída Národní svobody 158/9
397 01  Písek-Písek
Česká republika
Telefon: +420 734 286 849