Asistent - online inzerce

Zajímá vás personální marketing? Jste komunikativní a zodpovědná osobnost? Pak hledáme právě vás! Rozšiřujeme náš tým o pozici Asistent – online inzerce.

Jaká bude vaše náplň práce?

• Administrace inzerce na inzertních portálech.
• Správa personální inzerce.
• Tvorba a vedení statistických reportů spojených s inzercí.
• Kontrola došlých plateb v koordinaci s ekonomickým útvarem společnosti.
• Komunikace se zákazníky v rámci poskytované služby Personální inzerce.
• Podpora náborového oddělení a náborových center.

Co nabízíme?

• Práci na HPP, smlouvu na dobu neurčitou.
• Kompletní zaškolení a možnost dalšího vzdělávání.
• Služební telefon a notebook.
• Příspěvek na stravování.
• Možnost využití rekreačního zařízení v Harrachově.
• Volný vstup do Fitness centra v Mladé Boleslavi.
• Očkování proti chřipce.

Co od vás požadujeme?

• Min. středoškolské vzdělání.
• Pokročilá znalost MS Office.
• Základní orientace v personálním marketingu.
• Znalost zákona o ochraně osobních údajů.
• Zkušenosti s komunikací se zákazníky a dodavateli.
• Řidičský průkaz sk. B.

Zaujala vás tato nabídka?

Tak nám zašlete váš strukturovaný životopis v českém jazyce a my se vám ozveme zpět.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Smetanova 987, 294 01  Bakov nad Jizerou-Bakov nad Jizerou, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Mzda

23000-25000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, notebook, stravenky/příspěvek na stravování, firemní rekreační zařízení, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

DP WORK s.r.o.

Kontakt

Aneta Kostihová
Smetanova 987
294 01  Bakov nad Jizerou-Bakov nad Jizerou
Česká republika
Telefon: +420 703 401 819