Programátor CNC strojů

Pro našeho významného partnera z oblasti automotive hledáme zkušeného programátora CNC strojů.

Náplň práce:

• Obsluha a seřizování obráběcího centra.
• Kontrola parametrů dle technické dokumentace.
• Tvorba programů a vedení směnových protokolů.
• Práce ve třísměnném či nepřetržitém provozu.

Nabízíme:

• Práci na HPP v mezinárodní společnosti.
• Možnost dalšího vzdělávání a kariérního růstu.
• 25 dnů dovolené.
• Příspěvek na stravování formou stravenek.
• Příspěvek na penzijní připojištění.
• Bonus dle odvedené práce.
• Po odpracovaném roce 13. plat + další benefity.

Požadujeme:

• SŠ/SOU technického směru.
• Znalost technické dokumentace a měření.
• Praxe na obdobné pozici min. 2 roky.
• Samostatnost, zodpovědnost a přesnost.

Zaujala vás tato nabídka?

Tak neváhejte a pošlete nám váš životopis a my se vám ozveme zpět.

Informace o pozici

Místo pracoviště

okres Mladá Boleslav

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Zadavatel

DP WORK s.r.o.

Kontakt

Aneta Kostihová
Smetanova 987
294 01  Bakov nad Jizerou-Bakov nad Jizerou
Česká republika
Telefon: +420 703 401 819