Technik/Elektronik

Zajímá Vás auto-elektrika? Máte anglický jazyk na komunikativní úrovni? Pak hledáme právě Vás. Pro našeho významného klienta Škoda Auto obsazujeme pozici Technik/Elektronik.

Jaká bude Vaše náplň práce?

• Technická podpora servisní sítě pro ČR a zahraničí.
• Komunikace s importéry a servisními techniky.
• Identifikace technických závad na vozech Škoda.
• Analýza a diagnostika chyb.
• Zajišťování technického poradenství prostřednictvím systému DISS.
• Vyhodnocování výstupů ze záznamových zařízení.

Co nabízíme?

• Velmi zajímavou pracovní pozici v mezinárodním prostředí.
• Kompletní zaškolení a možnost dalšího vzdělávání.
• Služební mobil a notebook.
• Příspěvek na stravování formou stravenek.
• Možnost využití rekreačního zařízení v Harrachově.
• Vstup do posilovny v Mladé Boleslavi zdarma.

Co od Vás požadujeme?

• SŠ/VŠ vzdělání, výhodou elektrotechnické zaměření.
• AJ nebo NJ na komunikativní úrovni.
• Znalost MS Office.
• Komunikace na velmi dobré úrovni.

Je to na Vás!

V případě zájmu o tuto pozici nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis v českém jazyce a my se Vám ozveme zpět.

Informace o pozici

Místo pracoviště

okres Mladá Boleslav

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Mzda

28000-35000 Kč/měsíc

Benefity

Mobilní telefon, notebook, stravenky/příspěvek na stravování, firemní rekreační zařízení, vzdělávací kurzy, školení

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

DP WORK s.r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Aneta Kostihová
Smetanova 987
294 01  Bakov nad Jizerou-Bakov nad Jizerou
Česká republika
Telefon: +420 703 401 819