Project Manager - Controlling

Chcete být součástí týmu mezinárodní společnosti? Pro našeho významného klienta Škoda Auto hledáme vhodného kandidáta na pozici Project Manager v oblasti controllingu pro zajišťování aktivit Target Costingu – řízení cílových nákladů.

Jaká bude Vaše náplň práce?

• Stanovení kusových nákladů produktu.
• Analýzy nákladové odchylky oproti cíli a stavu dle poslední zprávy.
• Analýza kusových a materiálových nákladů.
• Hodnocení cíle produktových nákladů.
• Vytvoření aktuální zprávy o nákladové situaci pro produkty příslušenství v rámci nových projektů vozů.
• Vyhotovení stanoviska v rámci změnového řízení.

Co nabízíme?

• Práci na HPP v mezinárodní společnosti.
• Účast na zajímavém projektu.
• Služební auto, notebook a mobil.
• Kompletní zaškolení a možnost dalšího vzdělávání.
• Příspěvek na stravování formou stravenek.
• Možnost využívat rekreační zařízení v Harrachově.
• Vstup do posilovny v Mladé Boleslavi zdarma.

Co od Vás požadujeme?

• VŠ vzdělání.
• Anglický a německý jazyk min. na úrovni B1.
• Znalost kalkulace jednicových nákladů.
• MS Office - zejména Excel.
• Řidičský průkaz sk. B.

Je to na Vás!

V případě zájmu o tuto pozici nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis v českém jazyce a my se Vám ozveme zpět.

Informace o pozici

Místo pracoviště

okres Mladá Boleslav

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Mzda

35000-38000 Kč/měsíc

Benefity

Mobilní telefon, notebook, stravenky/příspěvek na stravování, firemní rekreační zařízení, vzdělávací kurzy, školení

Požadované vzdělání

Vyšší odborné

Zadavatel

DP WORK s.r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Aneta Kostihová
Smetanova 987
294 01  Bakov nad Jizerou-Bakov nad Jizerou
Česká republika
Telefon: +420 703 401 819