Elektrikář pro CARRIER Mýto, ubytování

Čistý výdělek 154 -181 Kč/hod.

Máte vyhlášku č. 50 a vystudovaný obor elektro? Chcete pracovat v moderním prostředí? Přidejte se k nám a staňte se součásti týmu našeho zákazníka a partnera CARRIER Refrigeration Operation Czech Republic s.r.o., který se podílí na výrobě chladících a mrazících zařízení.

Co od Vás požadujeme?

• Vyhlášku č. 50.
• Vzdělání v oboru elektro.
• Fyzickou zdatnost.

Co od nás dostanete?

• Práci na hlavní pracovní poměr.
• Variabilní složku mzdy 0 – 6.000 Kč/měsíc.
• Příplatky za přesčas, za odpracování SO,NE a za státní svátky.
• 5 dní dovolené navíc.
• Bonus za docházku až 2.000 Kč/měsíc.
• Příspěvek na firemní ubytování.
• Závodní stravování s příspěvkem.
• Výhodné telefonní tarify od T-Mobile.
• Zřízení a vedení bankovního účtu za výhodných podmínek.

Co budete dělat?

• Zajišťovat elektroinstalaci elektro zapojení v nábytku.
• Kontrolovat a testovat zapojení elektroinstalace.
• Evidovat dokončení elektroinstalace v kartě nábytku.

Jdete do toho?

Správná volba! Stačí jen kliknout na tlačítko ODPOVĚDĚT a odeslat tak přihlášku k výběrovému řízení nebo volejte na naši bezplatnou linku +420 800 310 013.

Neoslovila Vás táto nabídka?

Jděte na www.dpwork.jobs.cz a vyberte si jinou nebo se podívejte na www.facebook.com/dpwork.cz.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Plzeňská 601, 338 05  Mýto-Mýto, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Mzda

32000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, ubytování/příspěvek na ubytování

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Zadavatel

DP WORK s.r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Martin Kozák
třída Národní svobody 158/9
397 01  Písek-Písek
Česká republika
Telefon: +420 724 986 562