Vývoj / Testování systémů

Hledáte novou pracovní příležitost? Máte povědomí o elektronice a chcete své znalosti i nadále zdokonalovat? Zajímáte se o nové technologie? Pak je tato nabídka právě pro Vás! Pro našeho významného klienta hledáme vhodné kandidáty na pozici Vývoj/Testování systémů.

Jaká bude Vaše náplň práce?

• Spolupráce na vývoji a testování asistenčních a infotainment systémů.
• Podíl na celkovém cyklu a konceptu testování.
• Programování skriptů pro testování vozidlové komunikace.
• Tvorba analýz vozidlové komunikace a reportů.
• Týmová spolupráce.

Co nabízíme?

• Velmi zajímavou práci na HPP v Mladé Boleslavi.
• Pravidelné bonusy.
• Týden dovolené navíc + 2 sick days.
• Mobilní telefon.
• Kompletní zaškolení a možnost dalšího vzdělávání.
• Příspěvek na stravování formou stravenek.
• Kafeterie.
• Flexibilní začátek/konec pracovní doby.

Co od Vás požadujeme?

• SŠ vzdělání, technického směru.
• Anglický jazyk min. na úrovni B1.
• Základní znalost IT.
• Povědomí o elektronice.

Je to na Vás!

V případě zájmu o tuto pozici nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis v českém jazyce a my se Vám ozveme zpět.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Klaudiánova 303/4, 293 01  Mladá Boleslav-Mladá Boleslav II, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na dovolenou, mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, zdravotní volno/sickdays, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

DP WORK s.r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Aneta Kostihová
Smetanova 987
294 01  Bakov nad Jizerou-Bakov nad Jizerou
Česká republika
Telefon: +420 703 401 819