Back Office Support

Hledáte novou kariérní výzvu? Nechybí Vám komunikativní angličtina, pečlivost a dobré organizační schopnosti? Pak je tato nabídka právě pro Vás! Pro našeho klienta Škoda Auto hledáme vhodné kandidáty na pozici Back Office Support.

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • Administrativní podpora týmu.
  • Zajištění potřebného vybavení kolegům.
  • Správa kalendáře vedoucího oddělení.
  • Zodpovědnost za chod kanceláře.
  • Zajištění občerstvení na jednání.

Co nabízíme?

  • Práci na HPP v mezinárodním prostředí.
  • Služební notebook a mobilní telefon.
  • Zaškolení a možnost dalšího vzdělávání.
  • Stravenky.
  • Možnost využívat rekreační zařízení v Harrachově.
  • Výhodné telefonní tarify společnosti T-mobile.

Co od Vás požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání.
  • Znalost anglického jazyka na úrovni C1.
  • Výborné komunikační a organizační schopnosti.
  • Samostatnost a zodpovědnost.

Teď už je to na Vás!

V případě Vašeho zájmu o tuto pozici nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis v českém a anglickém jazyce a my se Vám ozveme zpět.

Informace o pozici

Místo pracoviště

okres Hlavní město Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Mobilní telefon, notebook, stravenky/příspěvek na stravování, firemní rekreační zařízení, vzdělávací kurzy, školení, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

DP WORK s.r.o.

Kontakt

Aneta Kostihová
Smetanova 987
294 01  Bakov nad Jizerou-Bakov nad Jizerou
Česká republika
Telefon: +420 703 401 819