Mzdová/mzdový účetní junior - vhodné pro absolventy

Exekuce / Daně / Mzdy / Prohlášení poplatníka

Mzdy, prohlášení poplatníka, daně, exekuce, jsou Vám tyto pojmy blízké? Do našeho týmu hledáme kolegyni / kolegu, kteří se rádi realizují v oblasti zpracování mezd pro zaměstnance a obsazujeme pozici Mzdová / mzdový účetní junior.

Jaká bude vaše náplň práce?

  • Zpracování (výpočet) mezd zaměstnanců v požadované kvalitě a ve stanovených termínech.
  • Vedení mzdové agendy zaměstnanců, vystavování potvrzení apod.
  • Provádění zákonných srážek pojistného a daní.
  • Provádění ostatních srážek ze mzdy dle pracovněprávních předpisů - exekuce, výživné, insolvence, náhrady škod.
  • Zpracování měsíčních mzdových rekapitulací za svěřená střediska, sestavení reportů a statistik dle zadání.
  • Místem výkonu práce bude Bakov nad Jizerou.

Co od vás potřebujeme?

  • Absolvování středoškolského vzdělání.
  • Jste zodpovědní, samostatní a především pečliví.
  • Vaší výhodou bude znalost IS Helios Orange, MS Excel a docházkových systémů – není však podmínkou.
  • Nové kolegy / kolegyně rádi zaškolíme!

Čím vás odměníme?

  • Možností práce na HPP na dobu neurčitou.
  • Možností dalšího vzdělávání v ekonomickém oboru.
  • Příspěvkem na stravování.
  • Dalšími firemní benefity: výhodným mobilním tarifem, možností využít firemního rekreačního zařízení, bezplatným očkováním atd.

Je to na vás!

V případě, že splňujete výše uvedené kvalifikační požadavky a rádi byste se zúčastnili výběrového řízení, zašlete svůj strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem a my se Vám ozveme. Pro více informací nás můžete kontaktovat na naší bezplatné lince 800 310 013.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Smetanova 987, 294 01  Bakov nad Jizerou-Bakov nad Jizerou, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, stravenky/příspěvek na stravování, firemní rekreační zařízení, vzdělávací kurzy, školení

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

DP WORK s.r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Bohuslav Marek
Smetanova 987
294 01  Bakov nad Jizerou
Česká republika
Telefon: +420 703 401 817