Roll-out Marketing Manager - ŠKODA AUTO

Hledáte novou výzvu v marketingovém prostředí? Staňte se součástí mezinárodního týmu a podílejte se na kampaních se světovým přesahem! Pro našeho významného klienta ŠKODA AUTO hledáme vhodné kandidáty na pozici Roll-out Marketing Manager.

Co Vás čeká?

  • Úzká spolupráce s týmem na vytváření celosvětových marketingových kampaní a poté především jejich lokalizace do všech relevantních zemí.
  • Každodenní komunikace se ŠKODA marketéry z celého světa.
  • Spolupráce s týmy zodpovědnými za platformy We Love Cycling, ŠKODA-Storyboard, ŠKODA-Motorsport a především vedení lokalizace aktivit těchto platforem směrem k importérům.
  • Řízení a monitoring aktivit na lokálních trzích a sladění marketingových plánů s plány centrály.
  • Spolupráce s marketingovými konzultanty zodpovědnými za vedení trhů po celém světě.
  • Kooperace s agenturami s cílem vytvořit kampaň trhům na míru.
  • Organizace workshopů a setkání se zástupci trhů.

Co nabízíme?

  • Práci na HPP v mezinárodním prostředí.
  • Spolupráci na vytváření „love brandu“ We Love Cycling.
  • Účast na projektech se světovým přesahem.
  • Týden dovolené navíc.
  • Kompletní zaškolení a možnost dalšího vzdělávání.
  • Služební telefon a notebook.
  • Příspěvek na stravování.
  • Možnost využití rekreačního zařízení v Harrachově.

Co od Vás požadujeme?

  • Vysokoškolské vzdělání.
  • Anglický jazyk na úrovni C1.
  • Zkušenost s řízením projektů.
  • Výborné komunikační a organizační dovednosti.
  • Zkušenosti s digitálním marketingem.
  • Ochotu příležitostně cestovat v rámci Evropy.

Zaujala Vás tato nabídka?

V případě Vašeho zájmu o tuto pozici nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis v českém a anglickém jazyce a my se Vám ozveme zpět.

Informace o pozici

Místo pracoviště

okres Hlavní město Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Mzda

45000-55000 Kč/měsíc

Benefity

Mobilní telefon, notebook, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení

Požadované vzdělání

Bakalářské

Zadavatel

DP WORK s.r.o.

Kontakt

Aneta Kostihová
Smetanova 987
294 01  Bakov nad Jizerou-Bakov nad Jizerou
Česká republika
Telefon: +420 703 401 819