Samostatná účetní

Hledáte novou příležitost? Pro našeho významného zákazníka hledáme vhodné kandidáty na pozici Samostatná účetní.

Jaká bude vaše náplň práce?

  • Převzetí účetní agendy od externí účetní společnosti.
  • Kontrolování a zpracování kompletního účetnictví společnosti včetně daní.
  • Kontrola správnosti daňových dokladů.
  • Vedení mzdové evidence a výkaznictví.
  • Výpočet mzdy zaměstnanců.
  • Zajištění komunikace s oprávněnými institucemi.

Co Vám nabízíme?

  • Zajímavou a rozmanitou práci v přátelském kolektivu.
  • Odpovídající finanční ohodnocení dle praxe a zkušeností.
  • Zázemí stabilní společnosti v centru Prahy.
  • Vzdělávání a možnost rozvoje.
  • Příspěvek na stravování.
  • Další firemní benefity.

Co od Vás očekáváme?

  • Středoškolské vzdělání.
  • Jste zodpovědní, samostatní, spolehliví a především pečliví.
  • Znalost anglického jazyka na úrovni B1.
  • Zkušenosti z mezinárodního prostředí.

Je to na Vás!

V případě zájmu o tuto pozici nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis v českém jazyce a my se Vám ozveme zpět.

Informace o pozici

Místo pracoviště

okres Hlavní město Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

40000-50000 Kč/měsíc

Benefity

Mobilní telefon, vzdělávací kurzy, školení, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

DP WORK s.r.o.

Kontakt

Aneta Kostihová
Smetanova 987
294 01  Bakov nad Jizerou-Bakov nad Jizerou
Česká republika
Telefon: +420 703 401 819