Programátor v jazyce C++, Praha

Software Factory s.r.o. hledá programátora/programátorku v jazyce C++ pro práci na projektu v oblasti zpracování obrazu, audio/video proudů a mapových podkladů. Pozice je vhodná pro absolventy, kteří mají přednášky ze zpracování obrazu nebo z umělé inteligence stále v paměti. Uplatnění naleznou samozřejmě také zkušení vývojáři s praxí v daném oboru.

Náplň práce:

Klasická programátorská rutina zahrnující analýzu požadavků, návrh řešení, psaní produkčního kódu, jednotkových testů, revize kódu pro ostatní kolegy, opravu chyb, a to všechno velmi agilně pořád dokola.

Požadujeme:

  • Po osobní stránce je důležitá ochota spolupracovat v malém týmu, kreativní přístup a schopnost vysokého pracovního nasazení.
  • Po odborné stránce požadujeme dobrou znalost C++ programování a objektově orientovaného návrhu.
  • Výhodou je znalost některé z níže uvedených technologií:

- Windows a Linux platforma.
- Zpracování obrazu pomocí OpenCV, Dlib, OpenVINO toolkitů.
- Čtení a zápis multimédií pomocí FFmpeg knihoven.
- Media streaming s využitím GStreamer nebo Live555.
- Grafické uživatelské rozhraní na Windows platformě pomocí MFC.
- Visual Studio, Azure DevOps, GIT.

Nabízíme:

  • V první řadě chytlavou práci na atraktivním projektu.
  • Slušný plat.
  • Notebook.
  • Příspěvek na penzijní/životní pojištění.
  • Pružnou pracovní dobu a občasnou práci z domova.
  • Stravenky.
  • Týden dovolené navíc.
  • Školení a další možnosti profesního rozvoje.

V případě zájmu nám zašlete svůj životopis kliknutím na tlačítko odpovědět.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Kodaňská 1441/46, 101 00  Praha-Vršovice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, možnost občasné práce z domova

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Zadavatel

Software Factory s.r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Ing. Petr Krulík
Kodaňská 1441/46
101 00  Praha
Česká republika
Telefon: +420 606 477 332