Advokátní koncipient/ka

Hledáte možnost všeobecné právní praxe v Ostravě? Pak možná jste ten pravý do našeho týmu! Praxe není podmínkou, jen chuť učit se novým věcem a rozvíjet se.

Advokátní kancelář Rybář a Karchňáková hledá advokátního koncipienta / koncipientku. Jsme menší zavedená kancelář v centru Ostravy, poskytujeme služby především v oblasti obchodního, občanského a pracovního práva.

Co od Vás očekáváme:

  • Ukončené VŠ magisterské studium, obor právo na právnické fakultě ČR
  • Samostatnost a odpovědnost
  • Dobrý písemný projev
  • Znalost práce na PC, komunikativnost

Nabízíme:

  • Zajímavou a pestrou náplň práce
  • Možnost získání všeobecné právní praxe potřebnou k advokátním zkouškám
  • Neformální přístup
  • Nástup ihned nebo dle dohody
  • Mzda dle zkušeností

Je to na Vás!

Prosíme o zaslání CV a průvodního dopisu (obsahem by mělo být zdůvodnění, proč u nás chcete pracovat) na kontaktní email: info@rklegal.cz nebo prostřednictvím odpovědního formuláře.

Informace o pozici

Místo pracoviště

28. října 1610/95, 702 00  Ostrava-Moravská Ostrava, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Flexibilní začátek/konec pracovní doby

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Zadavatel

Advokátní kancelář Rybář a Karchňáková

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

JUDr. Hana Karchňáková
28. října 1610/95
702 00  Ostrava
Česká republika