Koordinátor údržby

TPM, analýza CEZ, FM analýza... jsou to pro Vás známé zkratky? Pak jste to Vy, koho právě hledáme...

Pro zavedenou automotive firmu se sídlem na Strakonicku, rozjíždějící nový projekt v oblasti elektromobility a flotilou nových CNC obráběcích center, svařovacích robotů a unikátní automatickou linkou, hledáme parťáka, který se postará o to, aby vše běželo tak jak má...

Náplň práce:

  • Koordinace údržby interní i externí.
  • Komunikace s dodavatelskými týmy údržbářů (AJ).
  • Vedení evidence, analýz.
  • Zajištění bezproblémového chodu výrobních linek.
  • Spolupráce na neustálém zlepšování.

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání technického směru.
  • Zkušenost v oblasti údržby a vedením týmu.
  • Znalost TPM.
  • AJ na úrovni min. B1.
  • Perfektní orientaci v technické dokumentaci a čtení výkresů.
  • Velmi dobré komunikační schopnosti, ochotu se dále vzdělávat a proaktivní přístup.

Nabízíme:

  • Příležitost stát u rozjezdu unikátního projektu v oblasti elektromobility.
  • Zázemí nadnárodní společnosti v oblasti automotive.
  • Zajímavé mzdové ohodnocení + kvartální bonusy.
  • Dovolenou 25 dní + sickdays.
  • Příplatky na dopravu / relokaci, na stravné, na penzijní připojištění.
  • Možnost nástupu ihned.

Jste to Vy, koho hledáme?

Výborně, zašlete nám prosím svůj životopis a na ostatním se domluvíme.

Není to Vaše vysněná práce? Škoda! Ale zkuste se podívat na naše další otevřené pozice:

Také nás můžete sledovat na Facebooku:
www.facebook.com/dpwork.cz

Informace o pozici

Místo pracoviště

okres Strakonice

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, závodní stravování, zdravotní volno/sickdays

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

DP WORK s.r.o.

Kontakt

Marcela Bočková
Třída Národní svobody 158/9
397 01  Písek
Česká republika
Telefon: +420 704 849 659