Produktový fotograf

Máte smysl pro detail a zkušenosti s fotografováním produktů? Chcete se stát součástí týmu mezinárodní společnosti? Pro společnost ŠKODA AUTO hledáme vhodné kandidáty na pozici Produktový fotograf.

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • Produkce studiových fotografií náhradních dílů ŠKODA.
  • Kontrola kvality fotografií dle manuálu.
  • Práce s Adobe Photoshop.
  • Práce s daty v SAP.
  • Manipulace s produkty - přenos, balení.
  • Spolupráce na projektu s produktovým oddělením marketingu.

Co Vám nabízíme?

  • Práci na HPP v mezinárodní společnosti.
  • Zajímavé finanční ohodnocení.
  • Mobilní telefon a notebook.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Propracovaný balíček benefitů: rekreační zařízení v Harrachově, vstup do posilovny v Mladé Boleslavi, příspěvek na stravování, služby KB, bezplatné očkování aj.

Jak si Vás představujeme?

  • Minimálně středoškolské vzdělání.
  • Znalost Adobe Photoshop.
  • Samostatnost.

Je to na Vás!

V případě zájmu o nabízenou pozici mi zašlete Váš strukturovaný životopis a já se ozvu co nejdříve nazpět!

Informace o pozici

Místo pracoviště

okres Mladá Boleslav

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Mobilní telefon, notebook, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, firemní rekreační zařízení, vzdělávací kurzy, školení

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

DP WORK s.r.o.

Kontakt

Aneta Kostihová
Smetanova 987
294 01  Bakov nad Jizerou-Bakov nad Jizerou
Česká republika
Telefon: +420 703 401 819