Analytik vývoje prodejů

Nedělá Vám problém mluvit v angličtině?
Hledáte práci, kde uplatníte analytické myšlení?
Baví Vás práce v oblasti zpracovávání dat pro pravidelný reporting?
Rádi komunikujete s lidmi a nebojíte se výsledky své práce prezentovat?

Pokud ano, pak pro našeho partnera ŠKODA AUTO a.s. hledáme právě Vás!

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • Pravidelný reporting vývoje automobilového trhu ve vybraných zemích.
  • Pravidelný reporting zůstatkových hodnot pro vybrané konkurenty.
  • Analýza vývoje prodejů jednotlivým velkoodběratelům.
  • Příprava podkladů pro strategická rozhodnutí.
  • Podpora prodeje vozů diplomatům a s tím související administrativa, vyhodnocování aktivit projektu a reporting.

Co nabízíme?

  • Zajímavou a různorodou náplň práce na HPP v mezinárodním prostředí.
  • Dostanete od nás služební notebook a telefon s výhodným tarifem společnosti T-Mobile.
  • Možnost využívat rekreační zařízení v Harrachově.

Co od Vás požadujeme?

  • Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou.
  • Znalost anglického jazyka na velmi dobré komunikační úrovni – B2.
  • Analytické myšlení a dobrá znalost MS Office – především Excel.
  • Spolehlivost, organizovanost, a hlavně zodpovědnost.

Teď už je to na Vás!

V případě Vašeho zájmu o tuto pozici nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis v českém a anglickém jazyce a my se Vám ozveme zpět.

Informace o pozici

Místo pracoviště

okres Mladá Boleslav

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Mobilní telefon, notebook, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

DP WORK s.r.o.

Kontakt

Simona Říhová
Smetanova 987
294 01  Bakov nad Jizerou
Česká republika
Telefon: 704 849 656